Prisijungti
Registruotis

Taisyklės

1. Registracijos KANTAR FORUM bendruomenėje reikalavimai

Norėdami pradėti dalyvauti KANTAR FORUM siunčiamose apklausose, Jūs turite tapti KANTAR FORUM bendruomenės nariu. Tai Jūs galite padaryti užpildydami registracijos formą, kurioje bus prašoma nurodyti tikslius Jūsų demografinius bei kontaktinius duomenis.

KANTAR FORUM bendruomenės narys negali:

 • turėti daugiau nei vienos paskyros KANTAR FORUM bendruomenėje,
 • registruotis naudodamas kito asmens duomenis,
 • aktyvuoti narystės KANTAR FORUM bendruomenėje nurodydamas netikrą vardą, pavardę, adresą ar elektroninio pašto adresą,
 • nurodyti klaidinančią ar netikrą informaciją.

KANTAR FORUM bendruomenės nariu gali tapti bet kuris 16 metų amžiaus ir vyresnis Lietuvos gyventojas, nedirbantis rinkodaros ar rinkos tyrimų sferoje.

KANTAR FORUM bendruomenės nariai turi nuolat išlaikyti tikslią registracijos metu pateiktą informaciją. KANTAR FORUM bendruomenės nariai gali bet kada atnaujinti savo pateiktą informaciją prisijungę prie KANTAR FORUM bendruomenės puslapio „Mano duomenys“ skiltyje. Paskyra negali būti naudojama kelių asmenų. Paskyros pažeidžiančios registracijos reikalavimus bus trinamos, o visi sukaupti taškai anuliuojami.

2. KANTAR FORUM taškai

KANTAR FORUM bendruomenės nariams taškai yra skiriami už:

 • registraciją KANTAR FORUM bendruomenėje,
 • profilio klausimyno užpildymą,
 • KANTAR siunčiamų apklausų pildymą,
 • bei rekomendaciją kitam asmeniui registruotis KANTAR FORUM bendruomenėje.

Taškų skaičius už kiekvieną veiksmą yra nurodytas puslapyje arba, apklausų atveju, nurodomas KANTAR FORUM bendruomenės nariams siunčiamame pakvietime dalyvauti konkrečioje apklausoje.

Bendruomenės nariai sukauptus taškus gali panaudoti iškeisdami juos į siūlomas dovanas.

KANTAR FORUM bendruomenės narys savo sukauptus taškus gali matyti prisijungdamas prie savo paskyros KANTAR FORUM bendruomenės puslapyje. Bendruomenės narių puslapis yra skirtas tik užsiregistravusiems KANTAR FORUM bendruomenėje. Bendruomenės narys į šį puslapį gali patekti įvesdamas savo elektroninio pašto adresą, bei registracijos metu patvirtintą slaptažodį.

KANTAR FORUM atlygio taškai, kuriuos bendruomenės nariai gauna už skirtingus veiksmus, nėra vertybė, kaip tokia – jų negalima perduoti, parduoti, ar pervesti kitam asmeniui be rašytinio KANTAR FORUM sutikimo.

KANTAR FORUM bendruomenės nariams taškai gali būti šalinami žemiau nurodytais atvejais:

 • Sukaupti taškai yra eliminuojami panelistų, kurie yra įtariami apgaulinga, klaidinančia ar nelegalia veikla. Šių panelistų paskyra taip pat gali būti pašalinta.
 • Bendruomenės nariai, neprisijungę prie savo paskyros 36 mėnesius ar ilgiau, gauna paskyros aktyvumo priminimą elektroniniu paštu, į kurį nesureagavus per 14 kalendorinių dienų, visi dalyvio sukaupti taškai yra eliminuojami.
   
 

3. KANTAR FORUM dovanų atsiėmimas

Už dalyvavimą KANTAR FORUM veikloje KANTAR FORUM bendruomenės nariai kaupia atlygio taškus, kuriuos vėliau gali iškeisti į nepinigines dovanas. Siūlomas dovanas galima atsiimti, kai surenkama 2000 ar daugiau KANTAR FORUM atlygio taškų. Visos dovanos, išskyrus Maxima dovanų kuponus, yra siunčiamos į dalyvio elektroninio pašto adresą.

Norėdamas atsiimti KANTAR FORUM atlygio taškus, bendruomenės narys turi prisijungti prie bendruomenės puslapio ir paspausti „Dovanos“ skiltį. Pasirinktos dovanos vertė negali viršyti bendruomenės nario sukauptų KANTAR FORUM atlygio taškų. Jei KANTAR FORUM bendruomenės narys pasirenka mažesnės vertės dovaną, nei yra sukaupęs atlygio taškų, nepanaudotus taškus bus galima naudoti ateityje. KANTAR FORUM bendruomenės narys taškus gali panaudoti pasirinkdamas šiuos dovanų variantus:

 • 5 eurų vertės dovanų čekiai (Maxima, Geradovana.lt, Aukok.lt, Wolt, Žmonės Cinema) - 2000 KANTAR FORUM atlygio taškų,
 • 10 eurų vertės dovanų čekiai (Maxima, Geradovana.lt, Aukok.lt, LIDL) - 4000 KANTAR FORUM atlygio taškų,
 • 1 kino bilietas "Forum Cinemas" visoje Lietuvoje - 2800 KANTAR FORUM atlygio taškų,
 • Nemokamo kavos puodelio kodai (CIRCLE K, NARVESEN, CAFFEINE) - 800-1200 KANTAR FORUM atlygio taškų,
 • 1 mėnesio SPOTIFY PREMIUM prenumerata - 2800 KANTAR FORUM atlygio taškų.

KANTAR FORUM pasilieka teisę keisti dovanų variantus ir kitus pasiūlymus apie tai neinformuodamas bendruomenės narių.

4. Dovanų pristatymas

Dovanų atsiėmimas: sukaupęs pakankamą taškų skaičių, KANTAR FORUM bendruomenės narys pasirenka dovaną „Dovanos“ skiltyje. Pasirinkus dovaną, ji atsiduria bendruomenės nario „Dovanų krepšelyje“ – bendruomenės narys turi patvirtinti, kad jis nori užsakyti būtent šią dovaną paspausdamas mygtuką „Atsiimti“. Apie pasirinktos dovanos užsakymo patvirtinimą, bendruomenės narys bus informuotas elektroniniu laišku. Visos dovanos, išskyrus Maxima dovanų kuponus yra siunčiamos el.paštu. Maxima dovanų čekiai išsiunčiami registruotu paštu ne vėliau kaip per 14 dienų nuo užsakymo datos adresu, kurį bendruomenės narys nurodė registracijos metu. Norėdamas pakeisti dovanos pristatymo adresą, bendruomenės narys tai gali padaryti „Mano duomenys“ skiltyje.

5. Paskyros naudojimas

KANTAR FORUM bendruomenės nariai yra atsakingi už savo prisijungimo duomenų konfidencialumą. Visi bendruomenės nariai yra atsakingi už savo paskyros naudojimą. Bendruomenės nariui įgalioti naudotis savo paskyra ar perduoti prisijungimo duomenis tretiesiems asmenims yra draudžiama.

KANTAR FORUM bendruomenės narys negali:

 • aktyvuoti daugiau nei vienos paskyros,
 • naudotis automatizuota sistema, įrenginiu ar kitu panašiu metodu siekdamas įgyti KANTAR FORUM atlygio taškų,
 • pateikti KANTAR FORUM netikrą ar klaidinančią informaciją,
 • naudoti KANTAR FORUM atlygio taškus, kurie buvo įgyti pažeidžiant šias Taisykles ir Nuostatas ar buvo klaidingai priskirti bendruomenės nario paskyrai,
 • padėti kitam asmeniui ar juridiniam asmeniui atlikti apgaulingą, klaidinančią ar neteisėtą veiklą
 • apie gautą dovaną skleisti informacijos socialiniuose tinkluose ir kitur internete bei KANTAR FORUM bendruomenės narys įsipareigoja gauta dovana naudotis pats ir neperleisti jos tretiesiems asmenims.

KANTAR FORUM pasilieka galimybę vienašališkai panaikinti bet kurio KANTAR FORUM bendruomenės nario, įtariamo apgaulinga, klaidinančia ar nelegalia veikla, paskyrą, bei anuliuoti šio nario sukauptus KANTAR FORUM atlygio taškus.

KANTAR FORUM renka ir naudoja bendruomenės narių asmeninę informaciją tik tiems tikslams, kurie yra nurodyti KANTAR FORUM Privatumo Politikoje, tokiems kaip Atlygio Taškų valdymas (sąskaitos papildymas ir balansas), bei dovanų, kurias už Atlygio Taškus pasirenka bendruomenės nariai, pristatymas. Tokiais atvejais KANTAR FORUM gali pasidalinti bendruomenės narių informacija su trečiosiomis šalimis ar paslaugų teikėjais (pavyzdžiui kurjeriais), jei to reikia, kad juos pasiektų jų pasirinktos dovanos.

Kantar Forum pasilieka teisę šalinti el. paštu nepasiekiamus narius bei anuliuoti visus tuo metu dalyvio sukauptus taškus. Nepasiekiamais nariais yra laikomi tie, kuriems nepavyksta išsiųsti elektroniniu laiško, ar kurių el.pašto adresas neegzistuoja. Prieš šalinant narius, Kantar Forum bendruomenės nariai yra informuojami apie tai elektroniniu paštu ir turi galimybę atsakyti į siųstą laišką bei išsaugoti savo narystę.


6. Galimybė rekomenduoti tapti KANTAR FORUM nariu savo draugams ar pažįstamiems
 
KANTAR FORUM suteikia savo bendruomenės nariams galimybę į KANTAR FORUM pakviesti savo draugus ar pažįstamus*. Už rekomendacijas ir sėkmingai prisijungusius naujus narius pakvietusiajam yra skiriami atlygio taškai.
 
*Pastaba: per mėnesį Jūs galite pakviesti iki 25 draugų

7. Narystės KANTAR FORUM bendruomenėje nutraukimas

Narystė KANTAR FORUM bendruomenėje yra savanoriška, todėl KANTAR FORUM bendruomenės narys gali bet kada nutraukti savo narystę prisijungęs prie KANTAR FORUM bendruomenės puslapyje Nutraukti narystę skiltyje. KANTAR FORUM nariai, nutraukdami narystę KANTAR FORUM bendruomenėje netenka visų nutraukimo metu Atlygio krepšelyje turimų taškų. Norintiems nutraukti narystę KANTAR FORUM, prieš tai rekomenduojame atsiimti atlygį už sukauptus taškus su sąlyga, kad sukauptų taškų kiekis yra pakankamas atsiimti vienai iš KANTAR FORUM siūlomų dovanų.

8. Slapukai

Slapukai yra maži tekstiniai dokumentai, kurie yra patalpinami Jūsų kompiuteryje, kai Jūs apsilankote svetainėje. Jūsų internetinė naršyklė gali leisti Jums trinti, blokuoti slapukus arba įspėti Jus iššokančiame lange prieš tai, kai slapukas patalpinamas Jūsų kompiuteryje. Daugiau informacijos apie slapukus galite sužinoti savo naršyklės informacijoje arba puslapyje, kuris yra nurodytas šio skyriaus pabaigoje (anglų kalba). Svarbu, kad žinotumėte, jog kai kuriais atvejais, kai Jūs nepriimate slapukų, dalis ar visas puslapis gali nefunkcionuoti, ar funkcionuoti netinkamai. Jei Jūs sutiksite su slapukų naudojimu naršydami mūsų puslapyje, mes Jūsų kompiuteryje išsaugosime keletą tekstinių slapukų dokumentų, kurie mums padės matuoti puslapių naršymą, bei suteiks Jums galimybę naudotis visomis puslapio teikiamomis galimybėmis. Slapukas išsaugo Jūsų įrenginio IP adresą, tačiau nerenka jokios Jūsų asmeninės informacijos. Mes įsipareigojame slapukų pagalba nenustatyti, kas lankosi mūsų puslapyje. Daugiau informacijos galite rasti www.allaboutcookies.org.

Naudodamiesi mūsų puslapiu, Jūs sutinkate, kad mes Jūsų įrenginyje patalpintume slapukus.